Valentín na MoreZliav.sk

03.02.2016

Blog > Valentín na MoreZliav.sk
Blog image

Viete, aký deň sa pomaly, ale isto blíži? Niektorí si možno povedia, že Valentín ani nie je sviatok, v skutočnosti je to ale jedinečná príležitosť obdarovať každého, koho ľúbime. Či už svoje polovičky, alebo milované deti. My vám v tomto článku ponúkneme zaujímavé tipy na aktuálne zľavnené darčeky, ktoré na našom webe nájdete. Nejde o to, či to bude pekný zájazd alebo hmotný darček, každého poteší, ak ho niekto obdaruje, a to bez výnimky - máme to overené. Preto si poďte užiť tento výnimočný deň spolu s nami. My vás totiž tiež máme radi! :)

Darčekové tipy na Valentín pre muža
Povedzme, že máte toho najlepšieho priateľa na svete. Myslíte si, že by sa nepotešil luxusným boxerkám značky Calvin Klein, ktoré potešia zároveň aj vás? Boxerky za výnimočnú cenu nájdete tu: https://morezliav.sk/4779-luxusne-boxerky-calvin-klein . Technickejšie založených by možno potešili inteligentné bluetooth hodinky za neprekonateľných 29,- Eur, ktoré nájdete tu: https://morezliav.sk/4919-bluetooth-inteligentne-hodinky.

Darujte mužovi zážitok
Vraví vám niekedy váš chlap, že musí jazdiť na nudnom rodinnom aute a nemá sa ako odreagovať? Na vyriešenie tohto problému vám, milé dámy, stačí 19,90 Eur, toľko totiž stojí adrenalínová jazda na super-športovom aute tu: https://morezliav.sk/4923-zajazdite-si-na-aute-vasich-snov . Naopak, ak chcete niečo z jeho darčeka mať aj vy, neváhajte, a darujte mu kurz bojového umenia Wing-Chun, vďaka ktorému vás spoľahlivo ochráni pred každou nástrahou. Tentoraz iba za 19,90 Eur tu: https://morezliav.sk/4946-kurz-bojoveho-umenia-wing-chun 

Darčekové tipy na Valentín pre ženu
Aby sa na nás nikto nenahneval, pozrieme sa aj na tipy na darčeky pre nežnejšie polovičky, teda dámy. Myslíme si, že vaša vyvolená si zaslúži tie najkrajšie darčeky, u nás ich navyše kúpite za zlomok pôvodnej ceny a navyše budete mať pijemný pocit z obdarovania jednej z najdôležitejších osôb vášho života. Pripravte auto a zoberte ju napríklad na romantický wellness víkend do srdca slovenských hor, do Vysokých Tatier. Kúpite ho za výnimočnú cenu 86,- Eur tu: https://morezliav.sk/5012-romanticky-valentinsky-vikend-v-tatrach a získate tak veľa muziky za málo peňazí. Vaša žena bude nadšená!

Ukážte žene svoju romantickú stránku
Ak vaša láska túži po niečom veľmi originálnom, potešíte ju napríklad make-up workshopom, kde sa naučí tajomstvám líčenia, len za 69,- Eur tu: https://morezliav.sk/4928-workshop-fashion-make-up-alebo-hair-styling . Čo by to ale bolo za tipy na Valentínske darčeky, ak by tu chýbala najromantickejšia destinácia na svete? Paríž je odpoveďou na každú romantickú príležitosť alebo na udobrenie. Zbaľte dva kufre, zavolajte taxík a nechajte sa odviezť na letisko, odkiaľ poletíte na 4-dňový romantický zájazd do mekky lásky, Paríža. Tentokrát za fantastickú cenu 399,- Eur za 1 osobu tu: https://morezliav.sk/3017-4-dnovy-zajazd-do-romantickeho-pariza-letecky-s-air-berlin-za-skvelu-cenu-399 . Získajte si jej srdce a pripravte jej darček snov!

Čo tak Valentín pre zvyšok rodiny?
Na Valentína by ste mali myslieť na každú formu lásky, nielen na tú partnerskú. Ak máte doma deti, ktoré bažia po poznávaní a preskúmavaní nových vecí, určite ich zaujme antigravitačné autíčko na diaľkové ovládanie len za 19,80 Eur, vďaka ktorému zažijú hodiny zábavy a budú vás zbožňovať: https://morezliav.sk/4904-antigravitacne-auticko-na-dialkove-ovladanie . Z rovnakého súdka je aj moderný solárny robot, ktorý je vlastne stavebnica a dá sa z neho zložiť až 6 hračiek, to všetko za cenu jednej, iba 7,99 Eur: https://morezliav.sk/4834-solarny-robot-solarbot-az-6v1 .

Užite si Valentína s vašimi milovanými a nezabúdajte - s najlepšími darčekmi sme vám k dispozícii počas celého roka!

Spolu sme 252 382 zákazníkom ušetrili už 10 620 122.82 € nákupom 363 172 kupónov, čo je 42.08 € na zákazníka

Chcete dostávať ponuky na e-mail?

Pre partnerov Kontakt Obch. podmienky

Získajte nových zákazníkov pre svoj biznis. Poradíme Vám, ako prilákať viac klientov.

Vytvorte si zľavu u nás a inzerujte ihneď.