Ešte väčšia radosť na MoreZliav.sk

28.01.2016

Blog > Ešte väčšia radosť na MoreZliav.sk
Blog image

Pýtate sa, čím by sme vás mohli potešiť ešte viac, ako nízkymi cenami do vašich obľúbených destinácií a rôznymi exkluzívnymi darčekmi s najnižšími cenami? Nemáme pre vás na výber žiadne odpovede, rovno vám odpovieme - bonusový klub!

Dlho sme premýšľali, čím vás, našich zákazníkov, adekvátne odmeniť za to, že ste tu s nami už tak dlho a že nám robíte radosť. Preto prinášame každému registrovanému klientovi možnosť zbierania bonusových bodov pri každom nákupe na MoreZliav.sk. Získate tak nielen návštevu obľúbeného letoviska alebo vychytený darček za oveľa nižšiu cenu, ale aj more bonusových bodov k tomu.

Ako systém zbierania bodov funguje?
Nechceli sme, aby ste body mohli zbierať iba za minuté peniaze, preto vám ako darček pribalíme 20 bodov za registráciu a ďalších 20 dostanete za vyplnenie vášho profilu. Keď si budete kupovať vybraný tovar alebo zájazd za najnižšiu cenu, dostanete k tomu za každé minuté euro 1 bod. Následne budete môcť premeniť získané body na zľavu na váš ďalší nákup v pomere 100 bodov = 1 euro. Odteraz si budete môcť povedať, že ste členom klubu MoreZliav.sk a že nakupovať môžete kedy len budete chcieť - pretože s nami si to môže dovoliť každý.

Možno sa vám to nezdá ako kurz storočia, nezabúdajte však, že už aj bez bonusových bodov u nás nakúpite hodnotné darčeky a zájazdy za najnižšie ceny, pretože chceme, aby každý náš zákazník bol spokojný na 200 %.

Čo ponúkame našim zákazníkom?
MoreZliav.sk je zľavový portál s najširšou ponukou poznávacích zájazdov a s ďalšími zaujímavými ponukami rôznych darčekov a prekvapení pre vás a vašich najbližších. Snažíme sa vám prinášať tie najlepšie ponuky a, samozrejme, pribaliť aj najnižšiu cenu. Už v nasledujúcich týždňoch pre vás pripravujeme stále lepšie a lepšie ponuky, zostaňte teda s nami a pozorne sledujte náš newsletter, nech vám neunikne váš budúci darček snov. Nezabúdajte - život si treba užívať plnými dúškami a my vám s tým radi pomôžeme.

 

Spolu sme 252 382 zákazníkom ušetrili už 10 620 122.82 € nákupom 363 172 kupónov, čo je 42.08 € na zákazníka

Chcete dostávať ponuky na e-mail?

Pre partnerov Kontakt Obch. podmienky

Získajte nových zákazníkov pre svoj biznis. Poradíme Vám, ako prilákať viac klientov.

Vytvorte si zľavu u nás a inzerujte ihneď.